Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-09-03 10:33:08

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Wieczór Tomka

Siema witam wszystkich. po krótkim przemyśleniu sprawy stwierdziłem że łatwiej będzie komunikować się na forum bo wtedy każdy pomysł będzie ogólnie znany dla wszystkich.
pierwsza rzecz to termin - moja propozycja to sobota 26.10 . po wiersze jest to dwa tygodnie przed ślubem więc jest większa szansa na pomyślną rekonwalescencje po ewentualnym urazie odniesionym przez któregokolwiek z nas a zwłaszcza przez Tomka. ustosunkujcie się co do terminu a najlepiej to zaklepcie sobie już go w kalendarzu
następna sprawa to kwestia tego co będziemy robili i tutaj liczę na waszą inwencje. mam już jeden pomysł Rafała Topolskiego żeby wynająć hale i rypnąć w gałę jak za młodu bywało wszystkim kupić koszulki f.c. choiny a Tomkowi jakiś lepszy cały strój. co o tym myślicie? potem można wyjść na miasto do jakiegoś klubu czy dyskoteki jak tam wolicie.

Offline

 

#2 2013-09-03 10:46:15

alek.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Wezwano mnie więc się zgłaszam .
Co do terminu - ja jestem "za". Kontuzje się faktycznie zdarzają
Co do formy imprezy - tu też jestem "za", aczkolwiek jeśli planowalibyśmy jakieś wyjście do klubu/dyskoteki, to przydałaby się "chwila odsapu" po bieganiu za piłką. Zwykły prysznic i zmiana ciuchów nie wszystkim pomoże tak od razu . Tak więc niewykluczona może być przerwa rzędu godziny pomiędzy graniem a tankowaniem. Co zaś się stroju Tomka tyczy - rozumiem, że "lepszy" oznacza "śmiechowy"? Proponuję krótkie spodenki "z lat 70-tych", obcisłą koszulkę i wąsy a'la Zbigniew Boniek

Offline

 

#3 2013-09-03 20:50:49

LukaszZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

I ja się zgłaszam!
Termin też mi pasuje (chyba, u mnie niestety zawsze coś może się zdarzyć w ostatniej chwili, ale postaram się ograniczyć ryzyko do minimum). A forma to już w ogóle! Alka pomysł genialny - do wąsów a la Boniek pasowałyby pekaesy a la Deyna!

Offline

 

#4 2013-09-03 21:11:20

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

widzę że jest nas coraz więcej co mnie nie ukrywam cieszy. mam nadzieje że nie muszę nikomu przypominać żeby zachował tajemnice przed Tomaszem Ł. wasze pomysły są zajebongo, aż mi się micha cieszy na samą myśl o Tomku w wąsach Bońka i pkaesach deyny . patrzyłem na koszulki z nadrukiem i koszt to około 30 zł nawet zaprojektowałem logo FC CHOINY dla zainteresowanych mogę przesłać na @ . czekamy na resztę a ma być nas do celowo 11. pozdro. przypominam o subskrypcji tego wątku żeby każdy był na bieżąco.

Offline

 

#5 2013-09-04 09:12:05

Łukasz L.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Witajcie witacjie. Niestety Tomaszu (flow00) 10 :-(. Sprawdzilem dzis zjazdy 26.10 mam wyklady. Tydzien przed i tydzien po jestem dostepny. Tak jak rozmawialismy przez telefon akcja słuszna, którą w 100% popieram. Co do wypoczynku po meczu moja propozycja to zrobic mecz w godzinach porannych, a nastepnie wieczornych VIP Room w jakimś SOGO ;-). Dla zainteresowanych http://www.sogoclub.pl/warszawa. Pozdrawiam

Offline

 

#6 2013-09-04 09:17:46

Dzwonek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Na dzień dzisiejszy termin OK, tydzień później również.

Offline

 

#7 2013-09-04 10:35:24

radonis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Pomysł z meczykiem w pytę. Termin ok.

Offline

 

#8 2013-09-04 19:38:59

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Lechu czyli nie ma opcji żebyś dał rade przyjechać 26? a jak u innych z terminem 19.10 ?? z tego co wiem to chyba skpb ma wtedy rajd  wiec alkowi dzwonkowi i adamowi może nie pasować ale spytać warto.
pozdrawiam.

Offline

 

#9 2013-09-04 19:43:58

alek.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Póki co termin rajdu jeszcze nie jest ustalony, ale z dużym prawdopodobieństwem będzie to właśnie 19.X. Możnaby jeszcze rozważyć opcję 2.XI, ale wtedy ostrożnie na meczu

Offline

 

#10 2013-09-04 20:07:39

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

wtedy nie będzie Adama więc dojpa

Offline

 

#11 2013-09-04 22:25:43

adam.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Tylko mozliwe ze mnie nie bedzie, tak samo mozliwe jest ze bede ;-)

W kazdym razie ja jestem za 26-tym.

Offline

 

#12 2013-09-04 23:54:09

misiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Siema ziomki, jestem absotutnie za gałą i absotutnie przeciwny pójściu do klubu gogo. Jestem tez umiarkowanie przeciwny dyskotece. To powinien być jakiś porządny stolik w jakimś podrzędnym barze:) Co do terminu, pasuje mi każdy:) Pozdro!

Offline

 

#13 2013-09-05 04:00:28

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Spoko misiek  mogę cię zapewnić że jedyną gola baba jaka będzie ją imprezie  to tort w kształcie gołej baby żeby było Tomka na czym przeszkolić  przed nocą poslubna :-)

Offline

 

#14 2013-09-05 11:13:09

LukaszZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Jeśli o mnie chodzi - tak czy siak będę musiał brać wolne, czy to będzie 26.10 czy 19.10. Postaram się dostosować. Klub gogo też mi się nie widzi, ale dyskoteka jak najbardziej. Toż Tomek to pierwszy baletmistrz RP, niech pokaże klasę!

Offline

 

#15 2013-09-08 23:53:25

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

witam wszystkich. pomimo że nie ma jeszcze z nami wszystkich osób zaproszonych -  z każdym nieobecnym kontaktowałem się telefonicznie i chłopaki deklarowali że się zaraz zarejestrują , dlatego pomimo ich nieobecności  chciałbym rozpocząć planowanie naszej imprezy w sposób bardziej skonkretyzowany( nieobecni głosu nie mają i będą musieli zaakceptować nasze ustalenia.
sprawa pierwsza i chyba najważniejsza to niestety kasa. podstawowe pytanie brzmi ile każdy z nas chce wydać i jaki wieczór chciałby w zamian spędzić. mówię o tym ponieważ wczoraj byłem na wieczorze kawalerskim tak beznadziejnym że aż szkoda gadać i jednocześnie najdroższym na jakim byłem. w skrócie siedzieliśmy w knajpie młody się najebał nas wyszło po 130 zł .... chujnia z grzybnią.
dlatego niech każdy określi ile chce wydać i wali prosto z mostu bez skrępowania.
jak narazie z tego co ustaliliśmy chcemy grać w gałę i mam do tego zorganizować koszulki piłkarskie żeby później w nich iść na miasto. to będzie mniej więcej kosztowało około 40 zł od łebka.
powiem szczerze że po wczorajszych przeżyciach nie bardzo mam ochotę na zwykłe wyjście do baru skucie do nieprzytomności Tomasza i zawleczeniu go do domu. myślę np o gokartach albo paintballu albo nie wiem jeszcze o czym, porostu chciałbym żeby nie było to wyjście do dyskoteki tylko wieczór który będziemy wspominać po latach z uśmiechem i nostalgią. 
czekam na wasze opinie.

po krótkim przemyśleniu sprawy mam jeszcze jeden pomysł może zamiast hali zagramy meczyk na nowiutkim boisku na choinach, a jak by pogoda była niebagatelnie chujowa to wtedy ja wynajmę jakąś halę na szybko na mój koszt?

poniżej macie linki do atrakcji jakie znalazłem na szybko :
http://www.groupon.pl/oferty/lublin/ASG … n/24945254
http://www.paintballninja.pl/pl,0,s239, … ennik.html

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirotech.pun.pl www.trzeciabe.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl www.pomoc.pun.pl