Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-09-09 07:27:12

alek.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Na tym ASG którego podlinkowałeś (ASG Co-Operation) już byliśmy z Adamem i Dzwonkiem (zresztą też z okazji wieczora kawalerskiego) i chyba każdy z nas może przyznać że to przezajebista opcja jest . Tyle że conieco męcząca i proponuję żeby każdy zaczął się już rozgrzewać dzień wcześniej jeśli potem nie chce chodzić jak z kijem w dupie z powodu zakwasów . No i kwestia odpoczynku - będziemy go potrzebowali więcej niż po meczu w gałę, bo w ASG to się biega jakieś 4-5 godzin chyba. I tak jeszcze dodatkowo - na paintballu też kiedyś byłem, ale ASG jest duuużo lepszy

Ja myślę że jeśli się uda zorganizować coś do 80zł, góra 100zł to będzie ok. Więcej to już trochę burżua

Offline

 

#17 2013-09-09 10:58:40

LukaszZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Wiadomo, najlepiej zapłacić jak najmniej, a w zamian otrzymać jak najwięcej Myślę, że 100 zł powinno wystarczyć. Jeśli chodzi o atrakcje - na paintballu byłem w ramach wieczoru kawalerskiego Jerrego w lasach koło Łęcznej. Mimo że był maj to pogoda była lipna, ale na szczęście nie padało (rozpadało się dopiero jak byliśmy na kajakach, a to już była masakra). Zabawa naprawdę przednia. Na pierwszy rzut oka nie widzę wielu różnić z tym ASG, ale i jedno i drugie brzmi interesująco. Oczywiście pozostaje kwestia pogody - tego nigdy nie przewidzisz. Chociaż można zakładać, że skoro teraz długo mamy wymarzone warunki, to w październiku pewnie wszystko się wyrówna i będzie padał deszcz albo śnieg. Ale to tylko taki mój pesymizm. Ekstra byłoby zaryzykować mecz na Choinach, ale myślę, że jednak bezpieczniejszą opcją jest hala. Wyjścia do klubu wcale bym nie skreślał - balet w takim składzie to też, mam nadzieję, będzie coś niezapomnianego. Słyszałem, że w Lublinie powstały nowe kluby i teraz nie chodzi się już do Fashion jak kiedyś, hahaha. Ok, rozpisałem się, a podsumowanie jest takie, że pasuje mi i hala, i paintball i dyskoteka, ale martwię się o pogodę.

Offline

 

#18 2013-09-10 19:07:10

adam.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Mialem pisac tez o tym ASG ale juz Alek mnie ubiegl. Mysle ze jak najbardziej dobra forma imprezy tylko moze nie na 4 godziny ale np na 2 wykupic i mysle ze tez wystarczy. Potem troche odpoczynku i wieczorem gdzies dalej.
Ja jestem za opcja do maksimum 100zl.

Offline

 

#19 2013-09-10 21:52:39

wojtek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Cześć Panowie
Pierwsze primo, przepraszam, że kazałem na siebie tak długo czekać, ale już jestem
Drugi primo, to termin 26.10 jest "w pytke", 02.11 chyba troche za późno (tydzień do ślubu) plus są zaduszki --> jeżdżenie po cmentarzach.. troche średnio.. Wcześniejsza sobota 19.10 pasuje mi też dużo mniej, bo dopiero co wróce do Polski.
ASG czy paintball to świetny pomysł, raz byłem (też na wieczorze kawalerskim) i b.dobrze wspominam do dziś, więc jestem za. 4h to trochę długo, jak będziemy biegać to i tak po 2-3 godzinach bedziemy zdychać. Koniec października jest troche kijowy pod względem pogody, jeśli mamy biegać po lasach, ale z drugiej strony może będzie lepszy fun, a w dwa-trzy tygodnie, jakby co, wykurujemy się na ślub..
Meczyk też by się przydało rozegrać, ale byłbym za halą.
Jeśli mamy połączyć paintball z meczykiem, to chyba trzeba by zacząć od paintballu w środku dnia kiedy jest jasno i będzie najcieplej. Potem trzeba troche odetchnąć, coś zjeść i zregenerować się przed gałą. A na deser (jeśli jeszcze bedziemy żyli) można by wyjść powycierać parkiet w jakimś klubie..

Z innych pomysłów, przychodzą mi na myśl gokarty, mniej męczące niż paintball, ale nie wiem czy nie droższe.. nie znam cen Przykładowy cennik tu: http://www.cartmax.pl/oferta (550zł za 1h toru na wyłączność). Do rozważenia. Jak jeszcze coś innego wpadnie mi do głowy to napisze.

Co do kosztow to fajnie byłoby się zmieścić w 100PLN ale jeśli ma to być super zajebisty dzień dla nas wszystkich i trzeba będzie troche dorzucić, to czemu nie?

Pozdro dla wszystkich

Ostatnio edytowany przez wojtek (2013-09-10 22:14:55)

Offline

 

#20 2013-09-11 12:04:24

alek.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Eee tam, 4h biegania po lesie też ma swój urok, tylko okulary parują zbyt szybko .
A tak na poważnie - ASG jest trochę męczące, więc 2h myślę że również spokojnie wystarczy.
Co do gokartów - to osobiście średnio bym reflektował, ale podporządkuję się pod większość.

Offline

 

#21 2013-09-11 16:37:36

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Witam wszystkich zgromadzonych . dzwoniłem dowiedzieć się odnośnie paintballa i gokartów i kosztują one podobnie tzn paintball 50  zł od osoby za 200 kulek a gokarty 550 zł za godzinę jazdy 8 samochodów bez przerwy i jak będzie nas 12 to wyjdzie koło 45zł. Teraz myślę że jak mamy biegać ba hali przez godzinę a potem jeszcze 2 na paintballu to na wygibasy już sił na pewno nie  starczy. tyle że kwestia kasy nam się komplikuje bo jak wydamy 45 zł na gokarty  i że 40 na koszulki i hale to zostaje jeszcze po 20 zł na jakiś prezent dla Tomka  ( proponuje kupić mu maskę niewolnika i komplet zelów durexa - jak się chłopak dorwie  do żony w noc poślubna to przynajmniej będzie miał czym się ratować :-) no i jeszcze myślałem o torcie i jakimś żarciu  nie wspominając już o alkoholu . chyba rozumiecie o co mi chodzi . zorientuje się odnośnie możliwości wynajęcia czegoś na mieście za niewielkie pieniądze i będę pisał dalej.



Po namyśle przyszła mi myśl żeby wstępną imprezę przed pójściem do klubu zrobić u Tomka na mieszkaniu. po gokartach czy paintballu u Tomka napijemy się wódeczki i coś zjemy i koło 22 przeniesiemy się na miasto. co wy na taki plan?

Offline

 

#22 2013-09-12 14:00:52

Złoty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Siema Panowie i ja się zalogowałem. Też absolutnie jestem za planem jaki już się krystalizuje. Czyli piłka, paintball lub gokarty i wygibasy wieczorem.
Myślę tylko żeby zejsc z kosztów nie robić koszulek dla nas a tylko dla Tomaszka. Proponuje zacząć rano ok 10:00 np piłką, potem paintball(asg) i może od razu griilla by się zrobiło , lub po gokartach jakąś pasze na mieście ogarnąć. Trzeba później odpocząć jak każdy słusznie zauważył i dopiero woodeczka i ognia w miasto.

Offline

 

#23 2013-09-16 14:24:22

misiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Siema, jeśli chodzi o paintball i piłkę, to mam wrażenie, że wszyscy upadli na głowę:) Większość ludu pewnie nie ma za wiele wspólnego z czynnym uprawianiem sportu, więc po 5 minutach na hali nie będą mogli już oddychać:) Po całym meczu ledwie wytoczymy się z hali po to, żeby nie móc przebiec z karabinem 20m tak to widzę niestety, choć nigdy nie byłem na paintballu i chętnie bym spróbował.

Co do gokartów, to byłem kiedyś i wygląda to tak, że po 10 minutach jazdy wychodzisz z "bolidu" jak z siłowni. To jest wbrew pozorom bardzo męczące, więc spokojnie wystarczy wynająć tor na 30-40 minut według mnie.

Offline

 

#24 2013-09-16 17:33:31

LukaszZ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Do gokartów podchodzę sceptycznie, bo moim zdaniem wygląda to tak - kosztuje relatywnie sporo, a daje góra 10 minut zabawy i przyjemności. No bo chyba wszyscy na raz na jednym torze jeździć nie możemy We wcześniejszych postach zapomniałem dodać, że Tomkowi chyba średnio podobał się paintball na wieczorze Jerrego. Tzn. cały czas podkreślał, że jest w to słaby i coś mu celowanie nie wychodzi. Będzie miał okazję poćwiczyć

Offline

 

#25 2013-09-16 22:52:40

 flow00

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

jak już pisałem odnośnie gokartów to można wynająć tor na 1 godzinę z 8 samochodzikami naraz wiec na okrągło jeździ nas 8  osób a 4 odpoczywają dodatkowo w cenie mamy trzy duże pizze . ja ogólnie raczej skłaniam się do gokartów ale lepiej zagłosujmy.co do koszulek to jak już pisał Rafał (złoty) można pomyśleć nad rezygnacją z tego gadżetu - będzie taniej - i to również chciałbym przegłosować. co do terminu to znacznej większości odpowiada 26.10 więc od dziś ustalamy że imprezujemy 26.10 niech jeszcze każdy dorzuci jakiś pomysł na prezent dla Tomasza.
czekam na wasze głosy bo trzeba powoli rezerwować atrakcje.
gadałem też z Tomkiem i mamy u niego na mieszkaniu metę na rozgrzewkę przed pójściem w miasto.
ja głosuje następująco :
jestem za gokartami - taniej i niezależne od pogody
zrezygnował bym ze strojów  - będzie taniej o 35zł i część kasy przeznaczyłbym na jakiś zawalisty prezent.
pozdrawiam.

Offline

 

#26 2013-09-17 00:32:06

radonis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Popieram gokarty i gałę - latanie przez kilka godzin z karabinami painball'owymi zaowocowało by dętkową końcówką wieczoru.
Co do koszulek - pomysł był fajny, jeśli odpadnie nie będę płakał.
Prezent - nie przyszło mi jeszcze nic sensownego - będę krzesał - może wykrzesam.

Offline

 

#27 2013-09-17 07:12:54

adam.wnuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Ja natomiast jestem za ASG na pierwszym miejscu, potem gokarty a na koncu hala. Wbrew pozorom granie w gale na hali moze byc duzo bardziej meczace niz paintball czy asg.
Co do koszulki to rzeczywiscie mozemy zrobic jedna dla Tomka, troche by to koszty ograniczylo.
Co do dyskoteki to niekonieniecznie jestem za ale jak wiekszosc tak zdecyduje to czemu nie. Tomek na pewno sobie potanczy...byle mu inna w oko albo w lapy nie wpadla;p

Offline

 

#28 2013-09-17 08:32:29

Dzwonek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Na gokartach nie byłem, wiec z chęcią spróbuje dlatego skłaniam się ku nim, kulki jak wyjdą też nie będzie źle (chyba że w deszczu...), potem relaks u Tomasza, i ewentualne dobawienie na mieście, dyskoteka średnio mi się widzi, już lepszy koyot . Cena w okolicach 100 wydaje się być OK.

P.S Z ta maską i durexem to bym tak nie szalał bo to jakoś nie w stylu Tomka

Offline

 

#29 2013-09-17 08:45:04

Łukasz L.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Siemano. Nieobecni na wieczorze raczej głosu nie mają. Ale jeśli bym był wybrałbym gokarty i dicho. As You wish. Dobrej zabawy i do zo na weselu.

Ostatnio edytowany przez Łukasz L. (2013-09-17 08:45:27)

Offline

 

#30 2013-09-17 09:44:43

Złoty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wieczór Tomka

Ja proponuję grę na hali bo Tomek jara się piłką-lubi grać, to jest atrakcja dla niego, nie musi to być mecz o złote kalesony ale fajnie jakbyśmy zagrali i złożyli się dla niego na jakąś porządną koszulkę i może spodenki i getry, ewentualnie porządną piłkę z naszymi podpisami-będzie miał pamiątkę i będzie jej używał. Tak samo disco- Tomasz wygina śmiało ciało. Poza tym jazda na gokartach w ośmiu zapowiada super zabawę, moim zdaniem można naprawdę się wyszaleć, ale racją jest że jak jeździłem rok temu 3x10min byłem naprawdę zmęczony, daje w kość. Z drugiej strony Tomek lubi pobiegać po lesie (tylko nie wiem czy z karabinkiem). Zdecydowanie mniej czasu zajmą nam gokarty więc będziemy mieli więcej na odpoczynek.

głosowanie : ja jestem za hala, gokarty, wódka u Tomka i disko w domu kultury na przykład.
Prezent : na razie mam tylko strój piłkarski i piłka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.isha-koppikar.pun.pl www.pomoc.pun.pl www.hardcoreclan.pun.pl www.trzeciabe.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl